Zapisz swojego malucha do Zaczarowanej Polany!

Dane dziecka:

Dane rodzica / opiekuna:

Etapy zapisu dziecka do żłobka

Swoją pociechę możesz zgłosić na dwa sposoby. Zadzwoń do nas pod numer: +48 725 028 461 bądź też wyślij nam potrzebne dane za pomocą formularza dostępnego na tej stronie.

Po otrzymaniu od Ciebie zgłoszenia poinformujemy Cię, jakie dokumenty będą nam potrzebne, aby Twoje dziecko dołączyło do naszego żłobka.

Gdy wszystkie dokumenty będą już załatwione a Ty nie będziesz miał wątpliwości, że chcesz zapisać do nasz swoje dziecko czas na uiszczenie opłaty za pierwszy miesiąc.

Ostatnio krok to już formalność – przyprowadź do nas swoją pociechę! Dziecko zostanie pod nasza opieką aż do godziny 17.00 każdego dnia. Najpóźniej do tej godziny musisz odebrać swoje dziecko.

Ważne informacje

Zapoznaj się z naszym regulaminem żłobka

Podpisując umowę akceptujesz regulamin żłobka

Opłata uiszczana jest za miesiąc z góry

Sprawdź cennik

Abonament dzienny900/miesiącw godzinach 6:30 - 17:00

Co zyskujesz w tym abonamencie:

  • całodzienna opieka nad dzieckiem
  • dobrze wyposażone zaplecze sanitarne
  • codziennie aktywność ruchowa

Dlaczego warto wybrać nasz żłobek?

Wieloletnie doświadczenie

Najważniejszy jest dla nas harmonijny rozwój każdego Podopiecznego. Kładziemy nacisk na troskę, empatię oraz budowanie więzi i zaufania między nami, a Dzieckiem i jego Rodzicami.

Codzienne zdrowe posiłki

Wiemy, jak ważna jest zbilansowana dieta w życiu Dziecka. Dlatego też długo szukałyśmy odpowiedniego wyżywienia dla naszych Podopiecznych.

Zajęcia rozwijące dziecko

Mamy świadomość, iż trzy pierwsze lata życia Dziecka mogą wpłynąć na jego przyszłe życie w społeczeństwie, dlatego staramy się, by zintegrować Dzieci ze sobą oraz z nami.

Napisz do nas na Facebook`u